جمعی از نمایندگی های ویژه هاوال شرکت بهمن موتور طی یک سفر چند روزه از مجموعه کارخانه ها و خطوط پیشرفته خودروسازی گریت وال و هاوال در شهر بائودینگ چین دیدن کردند.
از آنجا که نمایندگی ها به عنوان مهره های اصلی فروش به شمار می آیند جهت آشنایی بیشتر با محصولات، شو روم و تکنولوژی های برتر روز کمپانی گریت وال، خط تولید و مونتاژ خودروهای هاوال، برای این بازدید انتخاب شدند.  
گریت وال موتورز یکی از بزرگ‌ترین خودروسازان چین به شمار می‌رود که برای دستیابی سریع‌تر به هدف خود (تبدیل شدن به لیدر خودروهای شاسی بلند)، زیرمجموعه‌ای جدید با نام «هاوال» را در سال 2013 ایجاد کرد که به طور تخصصی بر تولید خودروهای کراس‌اوور و SUV تمرکز دارد. امروزه هاوال بزرگترین تولید کننده خودروهای SUV در بزرگترین بازار خودرو جهان است.
گروه بهمن با در اختیار داشتن زیر ساخت‌های لازم برای تولید و ارائه خدمات پس از فروش سرانجام به عنوان نماینده بزرگ‌ترین تولید‌کننده خودروهای SUV در بزرگترین بازار دنیا انتخاب شد و به زودی دو شاسی بلند H6 و H9از برند هاوال را هم در بازار ایران عرضه خواهد کرد. گفتنی است محصولات هاوال در بیش از 33 کشور به فروش می‌رسند.

تصاویر بیشتر...